Sayın Üyemiz,

AYAZAGA MAH. CENDERE CAD. 2B NO: 109 K IÇ KAPI NO:13 SARIYER / ISTANBUL adresinde mukim ZIRVETEK TEKNOLOJI VE ILETISIM HIZMETLERI TIC. PAZ. A.S. (“Alokontör”);

Paylaşmış olduğunuz adınız, soyadınız ve cep telefonu numaranızı;

amaçlarıyla sınırlı olarak işlenmekte ve anlaşmalı olunan Demirören TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş.’ye veri güvenliği dahilinde aktarılmaktadır.

Kişisel verileriniz, yukarıda bahsedilen amaçlar doğrultusunda 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun (“Kanun”) madde 5/2-f bendinde belirtilen ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla Alokontör’ün meşru menfaati hukuki sebebine dayalı olarak otomatik yolla aktarılmakta ve işlenmektedir.

Alokontör’e başvurarak kişisel verilerinizle ilgili;

 

 

talep edebilirsiniz.

 

Haklarınıza ve Kanunun uygulanmasına ilişkin taleplerinizi, ıslak imzalı şekilde Halk Sok. No:44 Pakpen Plaza K:8 Kozyatağı / İstanbul adresine noter kanalıyla veya şahsi başvurunuzla iletebilirsiniz. Alokontör, bu kapsamdaki taleplere yazılı olarak cevap verilecekse, on sayfaya kadar ücret almadan; on sayfanın üzerindeki her sayfa için 1 Türk Lirası işlem ücreti alarak yanıtlandıracaktır. Başvuruya cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde Alokontör tarafından talep edilebilecek ücret kayıt ortamının maliyetini geçemeyecektir.